Představení TuneUp Utilities 2012

Nový TuneUp Utilities™ 2012 se skvělými inovacemi: TuneUp Program Deactivator™ a Úsporným režimem (TuneUp Economy Mode™)! Připravte se na více než 30 užitečných tuning nástrojů, které dostanou Váše PC do vrcholné formy.TuneUp Utilities™ 2012 je vynikající nástroj který sloužící k profesionální optimalizaci PC a zároveň šetří před nákladnými upgrady Vašeho počítače.

TuneUp Utilities™ 2012 zrychlí Windows®, zvýší výkon pro hraní her a optimalizuje běh programům, spolehlivě pročišťuje harddisk a registry a poskytuje účinná řešení problémů s PC, to vše jedním kliknutím. Můžete opět získat jedinečný pocit zbrusu nového, „čistého“ počítače, tak jako když jste si jej zakoupili, a to na Windows® XP, Windows® Vista a samozřejmě také Windows® 7.

Nové a vylepšené funkce TuneUp Utilities 2012:

  • Nový plně automatický režim v programu TuneUp Deactivator eliminuje zbytečné zpomalení a sám zařídí, že váš počítač bude vždy pracovat na plný výkon. Důležité programy, jako je antivirový software nebo ovladače samozřejmě nebudou deaktivovány.
  • Nové! Zbrusu nový Úsporný režim maximalizuje životnost baterie u notebook a u desktopů efektivně snižuje spotřebu energie. Přínosem Úsporného režimu je:
    Dělší životnost baterií: Úsporný režim dává notebookům, netbookum a tabletům až o 30% více životnosti baterie
    Nižší energetické náklady: jakmile Úsporný režim je aktivní, stolní počítače spotřebují až o 30% méně energie, což přináší nemalou úsporu v účtech a elektřinu
    Delší životnost: Méně výkonu znamená méně opotřebení. Tím, že Úsporný režimsnižuje výkon PC a jednotlivých jeho dílů, prodlužuje životnost Vašeho hardware.

TuneUp Utilities 2012 – ultimátní optimalizace Vašeho PC :

customize_windows

Přizpůsobte si Window s ®Změňte vzhled Windows®, aby odpovídaly Vašemu stylu a bezpečně a jednoduše upravujte více než 400 Windows® nastavení.

Více o funkci Přizpůsobte si Windows®…

status Stavy a doporučeníIntuitivní Start Center s novým vzhledem Vám dává kompletní kontrolu a přístup k nejdůležitějším tuningovým nástrojům.

Více o funkci Stavy a doporučení

system_optimizer Optimalizace systémuZbavte se počítačových překážek a přítěží v programech – získejte maximální rychlost ať už pracujete, surfujete po internetu nebo hrajete hry.

Více o funkci Optimalizace systému

gain_disk_space Získejte prostor na harddiskuNajděte a smažte objemná a zbytečná data a umožněte tak Vašemu PC pracovat účinněji.

Více o funkci Získejte prostor na harddisku

box Odstranění problémůOpravte nejčastější problémy Windows®, proskenujte Váš harddisk a obnovte smazané soubory.

Více o funkci Odstranění problémů

additional_functions Dodatečné funkceProfesionální uživatelé mají přímý přístup k 32 optimalizačním nástrojům, které TuneUp Utilities™ 2012 nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*